Пілот агродрона

Якщо ваша мрія працювати в інноваційній компанії з крутою командою, не боїтеся взяти відповідальність та готові долати труднощі на шляху до мети — тоді вам до нас.
Запрошуємо до співпраці пілотів дронів.
Обов’язки:● Основна діяльність пілота (оператора) дрона полягає у картографуванні поля та управлінні дроном при внесенні ЗЗР на цьому полі.● Супутніми завданнями виступають заміна батарей та їх зарядка, заміна бака з діючою речовиною, стеження за технічним станом дрона під час повернення «додому».● Також пілот координує дії із відповідальною особою господарства (найчастіше агрономом) та підписує супровідні документи після завершення робіт.
Вимоги:● Досвід керування дроном — необов‘язково, але буде перевагою при працевлаштуванні.● Готовність до навчання.● Готовність до ненормованого графіка та відряджень по Україіні.● Гарна фізична підготовка та витривалість.● Наявність водійських правкатегорії В з досвідом водіння (бажано).● Вміти користуватися програмами Skype, Telegram, Facebook на смартфоні чи планшеті (відправити документ будь-яким месенджером).● Бажано знати англійську мову, мінімум на базовому рівні.
Ми пропонуємо:● Працю в команді кваліфікованних спеціалістів.● Професійне навчання/підготовку — курс пілотування.● Конкурентний рівень заробітної плати.● Оплачувані відрядні.● Гуртожиток.
Готові відповісти на всі подробиці, що вас будуть цікавити.За додатковою інформацією звертайтесь за номером, чи відразу надсилайте резюме на email .moc.orga-citobor%40rh

Додати файл

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.