Менеджер з продажу послуг 

Активно продовжуємо роботу, розширюємо відділ продажів, та запрошуємо до своєї команди менеджера з продажу послуг дронами-обприскувачами.
Обов’язки:● Пошук клієнтів. Розширення кола клієнтів та підтримання партнерських відносин із ними.● Проведення переговорів.● Проведення презентацій та демонстрацій обладнання.● Виконання планових показників.● Участь у виставках, форумах та інших активностях компанії.● Ведення внутрішньої документації.
Вимоги:● Досвід роботи у продажах B2B— від 2-х років (бажано в аграрному секторі, сільському господарстві).● Розуміння на базовому рівні основних особливостей роботизованої техніки та завдань, які вони виконують.● Знання та досвід використання основних напрямів та тенденцій продажу, рішень та послуг.● Відмінні комунікаційні та організаційні навички.● Впевнений користувач ПК, офісних програм, CRM, 1С.
Умови:● Робота в офісі, повний день. Локація офісу - Бродівська бічна, 3 (с. Біла).● Робота в крутій, дружній команді професіоналів.● Відмінні можливості для особистісного та професійного зростання.● Все інше, інші моменти, залюбки обговоримо та відповімо на всі запитання.
Якщо маєте відповідний досвід, маєте бажання працювати у цікавій та перспективній галузі, тоді скоріше надсилайте своє резюме, будемо знайомитись.

Додати файл

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.