Про нас

Компанія «Роботизовані Агросистеми» є найбільшим оператором з професійного надання послуг дронами-обприскувачами не лише на території України, а й Європи.

"За три роки флот компанії зріс від 2 дронів до 100 одиниць. В сезон такий парк техніки дозволить обробити більше 500 тис. га посівів."

Компанія розпочала свою роботу в 2019 році і стала одним із найдинамічніших гравців ринку. За три роки флот «Роботизованих Агросистем» зріс від 2 до 50 дронів бренду XAG на початку 2022 і вже в перспективі буде збільшений до 100 дронів.

В сезон такий парк техніки дозволить обробити більше 500 тис. га посівів, що становить 50% від показників ринку в 2021 році. «Роботизовані Агросистеми» минулого року безперечно стали лідером, обробивши близько 100 тис. га сільськогосподарських земель.

Як сервісний бізнес «Роботизовані Агросистеми» спеціалізуються на внесенні максимально широкої групи пестицидів. Вагомі показники ефективності вдається досягати завдяки високопродуктивним технологіям бренду XAG. Дрони саме цього бренду складають 100% флоту компанії, який включає флагманську модель 2022 року XAG V40, новинку XAG P40 та перевірену роботою в полях модель XAG XP 2020.

Офіс компанії розташований в Тернополі. Наявність 50 мобільних бригад дозволяє надавати послуги у всіх регіонах країни. Одна бригада, укомплектована двома дронами-обприскувачами, протягом доби може переміститися в діаметрі 1000 км. Сертифіковані оператори дронів та досконало налагоджений процес роботи в полі, гарантують оперативне та ефективне внесення ЗЗР в будь якому куточку України.

Компанія задає високі стандарти ведення бізнесу на повністю новому ринку не лише збільшуючи флот дронів, а й посилюючи якість роботи з клієнтами.

«Роботизовані Агросистеми» першими запускають в роботу цілодобовий контакт-центр. На базі офісу функціонує власний сервісно-інженерний відділ, який гарантує максимально оперативне надання послуг з ремонту дронів та їх обслуговування в найбільш пікові періоди агросезону.